Dodací podmínky

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, E-shop nyní funguje pouze pro KOLA, SLUŽBY a výprodej dárkového zboží. Pokud máte zájem o větší množství zboží i z katalogové nabídky, kontaktujte nás na email info@misovadilna.cz. Děkujeme.
 
 
 

Dodací podmínky:

Zboží Vám bude doručeno přepravní službou - tzn. doprava na místo určené kupujícím a ten se zavazuje uhradit příslušné dopravní a manipulační náklady. Při objednávání zboží si vyberte z několika možností dopravy.

Zboží odesíláme do 5-ti pracovních dnů.

Cena poštovného se skládá z poštovného dle cen přepravní služby a balného, popř. dobírky.

Nabídka dopravy:

Doručujeme rychle a bezpečně. Každou zásilku doručíme do druhého pracovního dne od vyzvednutí. Příjemci zásíláme oznámení o doručení e-mailem 1 den předem. Webová aplikace DPD Kurýr, ve které si příjemci jednoduše přizpůsobí doručení podle svých potřeb. Vaše jednotlivé zásilky pojistíme do 50 000 KčVašemu zákazníkovi či partnerovi se pokusíme zásilku doručit až 3x. Pokud se nám to nepodaří ani napotřetí, vrátíme vám ji zpět. Cestu zásilky můžete sledovat na našem webu. To, že jsme balíček předali, si můžete zkontrolovat v našem nástroji  Sledování zásilky.

Platba je možná formou dobírky při převzetí objednávky přepravní službou anebo převodem na účet. Při platbě převodem na účet  je nutné vyčkat na potvrzovací email, že se objednávka ZPRACOVÁVÁ. Po obdržení platby na účet bude objednávka odeslána.

Číslo účtu pro platbu převodem: 115-3362580237/0100, Komerční banka

V případě zájmu o jiný druh přepravy, je nutné se předem domluvit.

Cena za dopravné je vždy přesně zobrazena v objednávce.

Při převzetí je kupující povinen zkontrolovat počet, neporušenost balíků a zboží. V případě jejich poškození je možné odmítnout převzetí zboží, sepsat s dopravcem zápis o škodě dodávky a toto oznámit prodávajícímu. V případě poškození dodávky během přepravy nese odpovědnost dopravce.

Pokud se zakoupeným zbožím není zákazník spokojen, má právo toto zboží  vrátit, nejpozději však do 14 dnů od jeho doručení. Zboží nesmí být poškozeno nebo nést známky použivání. V případě rozhodnutí o vrácení zboží prosíme předem o telefonický kontakt. Zákaz­níkovi bude poté vrácena cena zboží (vč. dopravného) bankovním převodem nebo poštovní poukázkou (podle předchozí domluvy).

Všeobedné obchodní podmínky se řídí dle  zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník.